Буквоїд

Симона Петлюру видано російською

12.12.08 16:55 / Буквоїд
У Москві у започаткованій серії «Бібліотека української думки» видано збірник «Головний отаман. У полоні нездійсненних надій», який повністю складається із публіцистики Симона Петлюри. Про це повідомив політолог Андрій Окара.
За його словами, ініціатива започаткування цієї серії і видання найкращих публіцистичних творів Петлюри належить останньому першому секретареві ЦК ВЛКСМ, а нині співробітникові Інституту Європи РАН Віктору Мироненку, який має намір ознайомити російську інтелектуальну еліту з невідомим їй спадком видатних українських соціально-політичних  мислителів у перекладі російською. Збірка містить нариси, статті, меморандуми, листи Петлюри, написані в різні періоди його життя. Деякі з цих текстів, зокрема недоступні раніше архівні рукописи, друкуються вперше. Інформація: DELFI
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/pesentation/2008/12/12/165505.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.