Буквоїд

Емма Броквел. “Чому мені ніхто не сказав? Як мамам захищати, лікувати та берегти своє тіло”

04.09.23 09:36 / Буквоїд
Емма Броквел, фізіотерапевт, що з 2012-го спеціалізується на фізіотерапії органів таза.
Робота в  цьому напрямі переросла  у  справжню пристрасть після народження першої дитини. Розмови  з  іншими мамами показали їй, що дуже багато жінок після пологів страждають від дисфункцій тазового дна,  а  ще  —  не отримують потрібну інформацію та допомогу в таких випадках. Жінкам недостатньо розповідають про стан органів таза під час та після пологів,  і  що можна вилікувати або полегшити поширені, хоча  й  аномальні, симптоми. Емма зрозуміла абсолютну важливість післяпологової реабілітації  й  відтоді взяла на себе місію поширювати знання  й  рекламувати її (на основі доказової медицини) серед жінок, медиків та професіоналів  у  сфері фітнесу, які не спеціалізуються  в  цій галузі.

Емма Броквел. “Чому мені ніхто не сказав? Як мамам захищати, лікувати та берегти своє тіло”. К.: Yakaboo Publishing, 2023
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/news/books/2023/09/04/093656.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.