Буквоїд

У Києві презентували мотиваційну збірку «Франко для фронту»

23.02.23 15:31 / Буквоїд
До річниці повномасштабного вторгнення російських окупантів в Україну, Міжнародний фонд Івана Франка презентував збірку вибраних поетичних творів Івана Франка, які покликані мотивувати українських захисників та захисниць на боротьбу, підтримати “дух, що тіло рве до бою” і надихати до нашої спільної великої Перемоги.
«Ми хочемо слову Франка полегшити шлях до фронту для того, щоб наші захисники і захисниці могли в хвилини тиші, коли не летять ракети і не відбувається тріскотні з автоматів, почитати поетичні твори Франкової спадщини, якими автор намагався донести до українців своє бачення ролі й місця громадянина в державі та участі у розвитку України», - зазначив директор Фонду та автор ідеї Ігор Курус відкриваючи презентацію у  Медіацентрі Україна. У збірці «Франко для Фронту» містяться окремі патріотичні поезії, твори любовної лірики, фрагменти гумористичної спадщини Івана Франка, твори про віру та мудрість. Поезії згруповано у п’ять циклів, кожен з яких має свою назву: «Непобіджена злими ворогами Україна встане…», «Се любов моя плаче так гірко…», «І сила, й м’якість, дотеп і потуга…», «Сходить між людей Христос…» та «Немає друга понад мудрість». Збірка була видана Міжнародним фондом Івана Франка у видавництві «Посвіт» накладом в 1 тисячу примірників. Мотиваційну збірку передаватимуть на фронт через волонтерів, а також поширюватимуть серед бійців, які вирушатимуть на передову. Електронний варіант - буде доступним на сайті Фонду. У створенні збірки «Франко для Фронту» також взяли участь: ректор Київського національного університету імені Т. Шевченка Володимир Бугров, Голова Правління Львівського товариства у м. Києві Т. Смовженко, професор Львівського національного університету імені Івана Франка, голова Правління Фонду Святослав Пилипчук та заступниця директора Фонду Ольга Нижник, яка стала упорядницею і автором ідеї щодо силуету Франка з його криптонімами і псевдонімами.  
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/pesentation/2023/02/23/153119.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.