Буквоїд

Майкл Дуглас вручив нагороду PEN/Barbey Freedom to Write Award дружині й доньці політв´язня Єсипенка

24.05.22 15:44 / Буквоїд
23 травня в Американському музеї природознавства на Мангеттені відбулася церемонія вручення премії Американського ПЕН Barbey Freedom to Write Award 2022. Цьогоріч лауреатом ставВладислав Єсипенко – український журналіст, затриманий в окупованому Росією Криму в березні 2021 року та засуджений до шести років колонії загального режиму. Нагороду його дружині Катерині та доньці Стефанії вручив американський актор Майкл Дугла
"Для мене велика честь бути сьогодні тут, під час війни, яка є глобальною загрозою нашим цінностям, демократії та свободі, щоб вручити премію PEN/Barbey Freedom to Write Владиславові Єсипенку. Ви знаєте, що він мужній борець за правду, патріот, улюблений батько і чоловік. У своїй журналістській роботі він пожертвував власною свободою, щоб донести до нас історії та правду українського народу", – наголосив він.
Нагороду замість батька отримала семирічна Стефанія Єсипенко. У промові її мама і дружина політвʼязня, Катерина Єсипенко, наголосила, що життєве призначення її чоловіка – "розповідати історії людей, чиє життя зазвичай не потрапляє в заголовки чи на перші шпальти": "Він вирішив розказати світові, що це значить – жити в селі без електрики, бути дитиною, чий ігровий майданчик – занедбане поле в країні війни. Для нього це єдиний спосіб для світу зрозуміти, що відбувається в Криму під російською окупацією. Мій чоловік вірить у це настільки глибоко, що готовий ризикувати своїм життям. Я поділяю його відданість, і все моє життя, поки він у в’язниці, полягає в тому, щоб відстоювати його свободу, його право на повернення до нас додому і продовження своєї журналістської діяльності".
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/culture/2022/05/24/154440.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.