Буквоїд

Назарій Вівчарик. "Останнє завдання"

10.02.22 22:49 / Буквоїд
Побачила світ нова збірка оповідань прозаїка і журналіста із Черкас Назарія Вівчарика «Останнє завдання» у рамках серії «Бібліотека Кабінету молодого автора НСПУ»
До збірки увійшло 11 оповідань. Деякі написані задовго до виходу книжки, деякі — зовсім свіжі.Лиш одне оповідання «засвітилося» в колективній збірці. Оповідання зачіпають теми АТО, реабілітації військових, є тут твори і на морську тематику, а є такі, що можуть претендувати на мінітрилер. Загалом усім текстам характерна певна прискіпливість до життя і деталей, які часто вирішують усе. Тут можлива зміна настрою і темпу, зміна жанру від містики і горору до бойовика і гострої соціалки. Поштовхом до написання деяких оповідань послужила журналістська робота автора. Та в будь-якому разі читач знайде певну прискіпливість до життя і деталі, які часто вирішують усе… Останнє завдання (оповідання)/Назарій Вівчарик. – К.: Друкарський двір Олега Федорова, 2021. – 142 с.
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/news/prose/2022/02/10/224959.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.