Буквоїд

«Як максимально розкрити потенціал дитини» У «Видавництві 21» вийде книга про виховання дітей і батьків

24.01.22 13:05 / Буквоїд
Уже незабаром «Видавництво 21» представить українським читачам книжку італійської стоматологині та популяризаторки науки Емануели Фаветті «Як максимально розкрити потенціал дитини.
Практичний посібник для батьків, які бажають виховати свою дитину якнайкраще», яка побачить українською мовою завдяки ідеї, старанням і фінансовій підтримці стоматологині Ольги Косенко. Над перекладом працювала Ірина Кащей. «Ми непокоїмося про те, ким стане дитина завтра, забуваючи, що вона вже сьогодні є кимось» – напевно, основна ідея  нон-фікшна «Як максимально розкрити потенціал дитини». Посібник порад для батьків, які хочуть виховати своїх дітей якнайкраще, містить практичні та теоретичні знання, засновані на досвіді авторки, яка зіткнулася із «порушеннями» у своєї старшої доньки. Гіперактивні, тривожні, невгамовні, неуважні, закриті, самотні, нездатні зосередитися, особливо у школі: сьогодні діти піддаються рівню емоційного та соціального стресу, який у минулому годі було уявити. А дорослі не завжди вміють відрізнити особистісну рису від порушення, а порушення – від захворювання. Варто цьому навчитися, щоби діти росли, розвивалися у сприятливих умовах. Книжка Емануели Фаветті – справжній путівник на цьому шляху. Книжка «Як максимально розкрити потенціал дитини» насамперед допоможе батькам отримувати від свого статусу задоволення, кайфувати від себе та своєї дитини. Посібник простих порад, які потрібно застосовувати у повсякденному житті для покращення життя своєї сім’ї. А не повірити і не довіритися Еманулі Фаветті нереально, адже вона легко, захопливо розповідає власну історію, ділиться особистим досвідом, розмовляючи з читачами, як з друзями. А який стиль письма у Вас? Ви пишите гібридом друкованими та прописними? Чи можна розібрати ваш почерк? А літери між собою зв’язані, під час писання від руки? У мене для вас погані новини – у вас уже “порушення”. Сприймаєте як жарт, чи не так? А чому, коли дитина в школі пише нерівно чи їй важко дається той чи інший предмет – це вже відхилення? Зрештою, відхилення від чого? Від норми?Батькам легше змиритися із «порушеннями» свого чада, аніж шукати причини в своєму способі життя та у ставленні до дитини. Батькам простіше не чути страхи дитини та не сприймати серйозно її переживання. Часто дорослі, перебуваючи поряд зі своїми дітьми, їх просто не помічають, а спілкування замінюють різноманітними ґаджетами та іншими іграшками. Авторка радикально іншої думки про те, чого потребує дитина. Зоровий контакт під час розмови, правильне харчування та дві години якісного спілкування значно корисніші і важливіші, аніж цілий день неприсутності біля дитини – ось про що говорить пані Фаветті Уже незабаром українські читачі познайомляться з книжкою «Як максимально розкрити потенціал дитини?», а замовляти можна вже. З 21 по 31 січня в інтернет-книгарні видавництва триватиме її передпродаж: https://bit.ly/3FQddDv
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/pesentation/2022/01/24/130537.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.