Буквоїд

Кретьєн де Труа. "Ланселот, або Лицар воза"

15.12.21 15:20 / Буквоїд
"Ланселот, або Лицар воза" – це знаменитий лицарський роман XII століття про одного з головних героїв легенд про короля Артура. Сюжет цього шедевра старої європейської літератури усім відомий: рицар Ланселот закоханий у королеву Гвеневру, яка є дружиною короля Артура.
Це почуття, що виражається в куртуазному служінні Дамі, визначає поведінку Ланселота: заради Гвеневри він здійснює неймовірні подвиги та, потрапляючи в найнебезпечніші ситуації, виявляється переможцем, адже любов надає йому сили. Роман "Ланселот, або Лицар воза" належить перу видатного середньовічного письменника – Кретьєна де Труа. Зі старофранцузької твір уперше переклав українською, ще й заримовав, як це було в оригіналі, знаний перекладач Петро Таращук. Зі старофранцузької переклав Петро Таращук. Ілюстрації Ганни Осадко. Реалізовується за підтримки програми «Креативна Європа» у межах проєкту "Фантастична Європа".   Кретьєн де Труа. Ланселот, або Лицар Воза: роман у віршах / Кретьєн де Труа; пер. зі старофранцузької П. Таращука. — Тернопіль: Навчальна книга – Богдан, 2021. — 208 с.
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/news/prose/2021/12/15/152011.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.