Буквоїд

Місія здійсненна: панельні дискусії з видавцями про ситуацію на ринку

05.10.21 23:11 / Буквоїд
Під час фестивалю Coffee, books & vintage, що відбудеться у Львові 8-10 жовтня, пройде дві панельні дискусії за участі видавців. Книговидавничий ринок незалежної України пережив ряд криз.
Перед видавцями постає щоразу більше викликів і загроз. Ці зустрічі – потреба в пошуку спільних рішень. Події відбудуться на території !FESTrepublic (вул. Старознесенська, 24-26, 9 корпус). Купити квитки на фестиваль можна за посиланням https://gastroli.ua/events/coffee-books-vintage-fest. Вхід для видавців вільний за умови попередньої реєстрації https://docs.google.com/forms/d/1Ab_XIfGGTc3EryA5c5ZkpwYFJ4rGa-eT-agX-9yX2q0/edit. Розмови транслюватимуться на Facebook-сторінці Видавництва Старого Лева. Пандемія ще більше загострила проблеми видавців, що постійно накопичувалися. Для успішної роботи великих і малих видавництв потрібно врегулювати багато моментів. Опісля Книжкового Арсеналу і Book Forum видавців назріла важлива розмова за участі кількох ключових видавців про реальний стан, загрози і перспективи книжкового ринку. Пандемія і карантинні обмеження, зменшення майданчиків для промоції книг і перманентне зростання поліграфічних витрат на видання, закриття книгарень і загроза монополізації ринку, війни великих мереж і демпінг цін, відсутність спільної стратегії і статистики книговидавничого ринку, ігнорування потреб видавців державою і контрафакт російських книг в Україні, запит на переформатування ярмаркових фестивалів і як іти в ногу з часом і покупцем – лише частина викликів, що постає перед кожним відповідальним видавцем.  8 жовтня о 16:00 запрошуємо на панельну дискусію на тему «Книговидавничий ринок в Україні. Відверто про проблеми, загрози і перспективи» за участі Івана Малковича (Абабагаламага), Олександра Красовицького (Фоліо), Владислава Кириченка (Наш Формат), Віктора Круглова (Ранок), Ярослава Мариновича (КМ-Букс), Юлії Орлової (Vivat). Модерує Мар’яна Савка (Видавництво Старого Лева). 10 жовтня о 14:00 відбудеться розмова «Про турбулентність книжкового ринку і вікна можливостей для малих видавництв» за участі Оксани Карп’юк (Дискурсус), Ігоря Балинського (Човен), Анатолія Івченка (Урбіно), Ілони Замоцної (Віхола), Наталі Мосьпан (Моя книжкова полиця). Модерує Тетяна Пилипець (бібліотекарка, культурна менеджерка).  
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/bookmarket/2021/10/05/231139.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.