Буквоїд

Чарльз Стросс. «Небо сингулярності»

01.10.21 16:02 / Буквоїд
У болоті захланної провінційної вулички лежить і цвірінчить телефон. Якщо відповісти на його дзвінок, то можна задешево сповнити усі свої бажання.
Два такі телефони — дивина, десяток — морока для місцевої жандармерії, сотня — заколот анархістів… А якщо таких телефонів тисячі? А якщо їхнє пілікання — це набат старого світу? А якщо цей набат іще й не відомо за ким: ретроградами і темним людом? Новоспеченими любителями апґрейдів та революцій? Чи за цілим суспільним устроєм і, можливо, життям у радіусі кількох десятків світлових років? «Небо сингулярності» — дебютний роман відомого британського фантаста Чарльза Стросса — писано на перетині hard sf та космоопери; у ньому лунають традиційні для автора теми: технологічна сингулярність, міжзоряні подорожі і… колапс традиційної політики та економіки, а ще — конфлікт тоталітарної луддитської держави з бездушним прогресорством.

Переклад з англійської Богдана Стасюка
Реалізовується за підтримки програми «Креативна Європа» у межах проєкту «Фантастична Європа»  Чарльз Стросс. Небо сингулярності: роман / Ч. Стросс ; пер. з англ. Б. Стасюка. — Тернопіль: Навчальна книга — Богдан, 2021. — 336 с.: іл. — (Серія «Чумацький шлях»).

Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/news/books/2021/10/01/160205.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.