Буквоїд

Максим Розумний презентує книжку “Національна доктрина”

02.06.21 23:08 / Буквоїд
3 червня о 18:00 у магазині “Буква” (Київ, вул.Б.Хмельницького, 3б) доктор політичних наук Максим Розумний презентує свою нову книжку “Національна доктрина”.
"Національна доктрина" - це стратегія будівництва нації, республіки і держави. Як і кожна стратегія, вона передбачає чітку постановку мети, реальний погляд на існуючий стан речей, осмислення попереднього досвіду та інноваційні пропозиції, що дозволяють розв´язати задавнені проблеми і нерозв´язані суперечності національного становлення. Пропонована доктрина - це лише пошук істини і запрошення до дискусії. Але тієї дискусії, яка має завершитися спільним розумінням, спільним рішенням і спільною дією. Своєю новою книгою філософ і політолог Максим Розумний підбиває підсумки тридцятирічного будівництва української державності, ліберальних реформ та пошуку національної ідентичності. У стислому вигляді представ-лені аналітичні висновки про витоки нинішнього кризового стану держави, а також представлене авторське бачення переходу від розпаду і деградації до творення і розвитку.Минуло тридцять років, як Україна отримала незалежність і державний суверенітет. Нинішній етап вимагає якісно нового підходу до національної ідеї, її наповнення принципово новим змістом. Державна нація має утворити власний суспільний договір, сформувати життєздатну модель ідентичності, домогтися ефективності від державних інституцій, навчитися розуміти свої інтереси, обговорювати ключові проблеми, ухвалювати доленосні рішення і виконувати їх. Власне, лише зі здобуттям ключові проблеми, ухвалювати доленосні рішення і виконувати їх. Власне, лише зі здобуттям державності нація стає повноцінним соціальним суб’єктом. Або не стає ним. В Україні ми спостерігаємо драматичний перехід нації до нового рівня самоорганізації, до якого, схоже, виявилися не готовими ні маси, ні еліта, ні державний апарат. Формування нових соціальних форм спершу завжди є справою одиниць і невеликих груп однодумців, які здатні піти за ідеєю назустріч невідомому майбутньому і для яких ця мандрівка у світ нових задумів і суспільних трасформацій стає сенсом життя. Власне, для такого кола майбутніх однодумців і була написана ця книга.

Запрошуємо всіх охочих на презентацію нової книги Максима Розумного! Модератором зустрічі буде Сергій Руденко – український журналіст та публіцист. Отже, 3-го червня, ми вас очікуємо у місті Київ, вул. Б. Хмельницького, 3б у книгарні БУКВА (2 поверх) на 18:00  
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/pesentation/2021/06/02/230807.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.