Буквоїд

Київська арт-студія “Ліхтарик” запрошує на творчі майстер-класи

07.04.21 17:49 / Буквоїд
Щоденний забіг на виживання – приблизно так виглядає наша реальність останнього року. Стрес, тривожність та безмежна кількість гаджетів втомлює нас. І постає питання: де знайти ресурс? Як знайти джерело енергії, щоб рухатись далі.  
У нас є кілька порад для Вас:  Гуляйте більше на свіжому повітрі. Ходіть пішки при кожній нагоді, щоб уникнути стресу від заторів. Читайте книги не лише на робочу тематику, але й художні та мистецькі. Розширюйте свої горизонти. Слухайте лекції про мистецтво. Вивчення історії мистецтва – це неймовірно цікавий та багатогранний процес. Завдяки цьому Ви не лише зможете насолодитися красою, а й зрозуміти багато історичних процесів. Займайтесь творчістю. Малювання або гончарство – це прекрасний спосіб зменшити рівень стресу. Київська арт-студія Ліхтарик пропонує Вам творчу атмосферу, де можна на кілька годин забути про рутину і побути на одинці з творчістю. Тут можна створити картини, вилити на полотно свої переживання або візуалізувати мрії. Майстер-клас живопису олійними фарбами – це фантастична творча зустріч з собою, де можна дізнатися про історію техніки, спробувати цікаві прийоми та намалювати картину за три години.  Майстер-клас флюїд арту схожий на магію. Тут не треба думати про форму та мазки. Тут можна в буквальному сенсі вилити на полотно свої емоції через фарбу і зробити унікальну картину.   А ще у нас є абсолютно унікальний майстер-клас з малювання на воді. Ебру – це свого роду медитація. Фарба, яка плавно розтікається на воді, водночас не тоне, створює неймовірні візерунки, яким ви надаєте форму. Потім малюнки переносяться на папір та лишаються на згадку про цей фантастичний досвід. Особливої уваги заслуговує гончарство. Робота з глиною – потужній антистрес. Створити посуд власними руками можна за одне заняття. Глина наче жива, вона набуває форми від тепла ваших рук. А результат гончарства піднімає самооцінку до небес. Займатися творчістю гарно в приємній компанії. Тому в арт-студії Ліхтарик існують наші улюблені сімейні формати майстер-класів. До нас можна прийти всією родиною: з бабусями і дідусями, з дітками та відчути радість спільної творчості.  Крім того, в арт-студії Ліхтарик є онлайн курси з історії мистецтва, які дадуть загальне розуміння розвитку європейського мистецтва. А також подарують розуміння естетики різних епох. Завжди раді бачити вас на творчих зустрічах в арт-студії Ліхтарик.
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/culture/2021/04/07/174900.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.