Буквоїд

27 BookForum за підтримки Український культурний фонд створив онлайн антологію «Ковчег «Титанік»

26.10.20 18:34 / Буквоїд
27 BookForum за підтримки Українського культурного фонду створив онлайн антологію «Ковчег «Титанік». 20 есеїв про людство зразка 2020-го».
Куратором проєкту став Остап Сливинський, український поет, перекладач. "А що відбувається з нашими різноманітними ідентичностями? Нашими культурними, релігійними, соціальними та іншими відмінностями? Чи перед лицем закритих кордонів і проблематичного пересування вони ще більше загострюються чи, навпаки, нівелюються? Чи, знову розділені межами, які вже мали б розчинитися, ми радше шукаємо винного, який завжди деінде — на іншому континенті, в іншій культурі, в іншому соціальному прошарку чи якійсь закритій групі, котра, як відомо, завжди переслідує «свої цілі», — чи, навпаки, ще більше почуваємося пасажирами одного човна? І якщо це спільний човен, то який — «Титанік» чи все-таки ковчег, який от-от випливе на нові води. Хто ми: людство зразка 2020-го?"
⠀⠀
До антології долучились відомі українські та іноземні письменники та письменниці: Вікторія Амеліна, Лариса Денисенко, Володимир Єрмоленко, Зоя Казанжи, Катерина Калитко, Ірена Карпа, Маріанна Кіяновська, Тарас Лютий, Тарас Прохасько, Гаська Шиян, Лідія Дімковська, Бурджу Шагін, Дебора Вукушич, Таня Габерланд, Гелен Айворі, Ян Карсон, Маша Колянович, Марта Дзідо, Даніель Одія, Андрей Хаданович.  Прочитати текст можна на сайті фестивалю: https://bookforum.ua/c/3
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/pesentation/2020/10/26/183402.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.