Буквоїд

Книжка Вахтанга Кіпіані «Справа Василя Стуса» вийде в аудіоверсії

24.10.20 10:29 / Буквоїд
Видавництво VIVAT та компанія АБУК розпочали роботу над записом аудіоадаптації книжки Вахтанга Кіпіані «Справа Василя Стуса».
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила директора видавництва VIVAT Юлія Орлова.  «Ви ж пам´ятаєте, що книга на 80% складається з архівних документів. Деякі з них важко сприймати на слух, тому ми адаптуємо аудіоверсію для полегшення сприйняття на слух і дещо скоротимо її. Але будьте певні — найважливіше точно буде озвучено. Озвучить аудіо книжку — актор та режисер Ахтем Сеїтаблаєв! Почуйте Голос правди!», - написалаОрлова. Нагадаємо, 19 жовтня Дарницький районний суд Києва Дарницький районний суд заборонив розповсюдження тиражу книги Вахтанга Кіпіані "Справа Василя Стуса" без дозволу Віктора Медведчука. Суд визнав, що деякі фрази у книзі порушують честь та гідність позивача. Також з Вахтанга Кіпіані та видавництва Vivat стягнули 860 гривень на користь Віктора Медведчука.  VIVAT на 2 листопада готує додрукувати 15 тисяч екземплярівдодаткового тиражу книжки Кіпіані.      
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/pesentation/2020/10/24/102929.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.