Буквоїд

Оприлюднено трейлер стрічки про Олега Лишегу

20.10.20 07:58 / Буквоїд
П’ять років тому група авторів оголосила про створення фільму, присвяченого Олегу Лишезі, одному з чільних українських поетів ХХ століття. Нещодавно вийшов трейлер фільму.
Фільм про Олега Лишегу є сьомим у циклі “Поети” OFF Laboratory режисера Олександра Фразе-Фразенка. Режисер устиг відзняти десятки годин відеоматеріалів, поспілкувався про нього з українськими та американськими митцями. Упродовж п’яти років авторський колектив працював над фільмом власними силами й коштами. “Наступні 3 тижні ми інтенсивно працюватимемо, щоб завершити створення фільму до дня народження Олега — 30 жовтня. Для цього нам дуууже потрібна ваша фінансова допомога. Ціна питання — $2000, які ми плануємо витратити на монтаж, створення і запис музики, якою займається чудовий композитор Андрій Орел, та організацію всеукраїнської онлайн-прем’єри та, якщо це буде можливим, — офлайн”, — звернулися до української спільноти автори фільму.

Літакцент
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/pesentation/2020/10/20/075844.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.