Буквоїд

VIVAT готує новий наклад книжки Вахтанга Кіпіані "Справа Василя Стуса"

19.10.20 12:57 / Буквоїд
Видавництво VIVAT вирішило додрукувати новий наклад книжки Вахтанга Кіпіані "Справа Василя Стуса", поки рішення Дарницького райсуду Києва не вступило в силу.
Про це повідомила директор за маркетингу видавництва Катерина Аврамчук. "Книгу "Справа Василя Стуса" Вахтанга Кіпіані розкупили за лічені хвилини і у видавництві, і в решти дистриб´юторів. Ми прийняли рішення додрукувати новий наклад, поки рішення суду не вступило в силу і ми маємо на це право. Передзамовлення на книгу можна зробити тільки в інтернет-магазині Vivat та особисто у автора Вахтанг Кіпіані. Новий наклад орієнтовно чекаємо 2 листопада. Додатковий наклад: 3 500 примірників. Наразі вже було розповсюджено 19 900 книжок.

Роздрібна ціна на книгу лишається 260 грн., як і було раніше. Ми не хочемо спекулювань на гарячій темі, і закликаємо не робити цього й інших книжкових дистриб´юторів та не піднімати роздрібну ціну. Замовити можна за лінком: https://bit.ly/3gAuvYT", - написала Аврамчук.  Нагадаємо, 19 жовтня Дарницький районний суд Києва Дарницький районний суд заборонив розповсюдження тиражу книги Вахтанга Кіпіані "Справа Василя Стуса" без дозволу Віктора Медведчука. Суд визнав, що деякі фрази у книзі порушують честь та гідність позивача. Також з Вахтанга Кіпіані та видавництва Vivat стягнули 860 гривень на користь Віктора Медведчука.
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/bookmarket/2020/10/19/125743.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.