Буквоїд

Ukrainian Young Book Design Awards оголосив переможців

23.09.20 19:47 / Буквоїд
У 2019 році видавництво «Основи» разом зі студією L / Y (колишня Hooga.design) започаткували міжнародний конкурс книжкового дизайну Ukrainian Young Book Design Awards*. Цього року конкурс зібрав майже 400 учасників з 13 країн, серед яких: Україна, Польща, Чехія, Австрія, Португалія, Німеччина, Італія та інші.
П´ятеро відомих українських ілюстраторів та дизайнерів, а також суддів UYBDA — Сергій Майдуков, Варвара Перекрест, Ольга Жук, Антон Борзов та Ольга Протасова — у серпні визначили шортлист 20 найкращих дизайнерів у наступних конкурсних категоріях: ● концепт книги;  ● верстка книги; ● ілюстрація; ● обкладинка книги. Завдяки підтримці Українського Культурного Фонду, ми створили унікальну онлайн-виставку з роботами усіх 20-ти фіналістів. Виставка не тільки знайомить з роботами конкурсантів, а й містить більше інформації про сам конкурс. Переглянути онлайн-виставку можна тут.

Вебсайт виставки реалізували Chogo.agency.
Переможці UYBDA 2020: Концепт книги — Тетяна Калюжна та її The Beginner´s Guide to Depression;

Верстка  — Тетяна Войналович та її GENERATIONS;
Ілюстрації — Серафима Шпінь та її Story of Adam and Eve;
Обкладинка книги — Регіна Вітаний та її One Minute Stories.

Гран-прі у конкурсі та головний приз (500 євро) отримує Тетяна Калюжна(The Beginner´s Guide to Depression).   
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/premii/2020/09/23/194706.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.