Буквоїд

Господар світу. Як ним стати?

06.08.20 09:13 / Буквоїд
Кілька днів тому вийшла нова книга письменника, історика, експерта по сторітеллінгу Валерія Примоста «Хозяева мира. Сторителлинг и Цивилизация».
Ця книга - про те, чому Україна, незважаючи на багатство ресурсів і потенціал народу, знаходиться в перманентній біді, а якісь Німеччина, Ізраїль, Японія процвітають, що з ними не роби. Ця книга - про основу величі імперій і про причини жорстокої долі колоній. Ця книга - про те, чому взагалі одні люди, компанії, народи, країни стають успішними, а іншим як «пороблено». На безлічі кейсів з усіх епох і з усіх континентів ви побачите, як працює глобальний сторітеллінг, і зрозумієте, що слід робити, щоб вам, вашій компанії, вашій країні досягти успіху. Якщо ви любите книги Юваля Ноя Харарі і Джареда Даймонда, то ця книга - для вас. Ознайомитися зі змістом книги і замовити її можна тут: prymost.net Ознайомитися з точкою зору автора можна тут: https://www.facebook.com/vprimost  
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/news/books/2020/08/06/091337.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.