Буквоїд

Книжка про расизм, написана 23 роки тому, стала бестселером у США

21.06.20 23:41 / Буквоїд
Книжка професорки психології Беверлі Деніел Татум під назвою Why Are All the Black Kids Sitting Together in the Cafeteria? And Other Conversations about Race, що вийшла 1997 року, уже 2 тижні тримається у списку американських бестселерів.
Про це повідомляє The New York Times.  У 1997 році Беверлі Деніел Татум працювала професоркою психології в Mount Holyoke College (Південний Хедлі, штат Массачусетс), де вона 17 років викладала курс з психології расизму.  «Одна з речей, які я винесла із цього курсу – це жаль студентів за тим, що у них не було змоги говорити про расу чи расизм будь-яким осмисленим чином. Вони казали: «Чому я мав чекати аж доти, поки вчитимусь у коледжі, щоб говорити про це?»» , – говорить авторка.  Їхні скарги підштовхнули Татум розпочати семінари з професійного розвитку для вчителів та директорів шкіл, спонукаючи їх до обговорення питання раси з молодшими дітьми. У цих розмовах знову і знову виникали запитання, серед яких і те, яке наштовхнуло на назву її другої книжки – «Чому всі чорношкірі діти сидять разом у кафетерії? Та інші розмови про расу».  Книжка, яка була оновлена у 2017 році, через 20 років після першої публікації, уже другий тиждень входить у списки найбільш продаваних книжок у США. У категорії «Нонфікшн у м’якій обкладинці» вона займає четверту сходинку, в категорії «Комбінований паперовий та електронний нонфікшн» – шосту.  Нагадаємо, що хвиля протестів проти расизму у США розпочалася після смерті афроамериканця Джорджа Флойда при затриманні поліцейським у Міннеаполісі. Люди спалили поліцейську дільницю, місцева влада запровадила режим надзвичайної ситуації. Наразі офіцер поліції Дерек Човін, який брав участь в затриманні Флойда, заарештований, але акції протесту все ще тривають. Читомо  
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/world/2020/06/21/234130.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.