Буквоїд

Онлайн-СТМ запрошує до участі

09.06.20 11:24 / Буквоїд
26-ий Семінар творчої молоді від видавництва «Смолоскип» та за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Смолоскип» у 2020 році пройде у режимі онлайн з 17 по 21 червня.  
Письменники, письменниці, громадські активісти та активістки, режисери, режисерки, а загалом митці, мисткині та молоді духом і охочі творити, запрошуємо вас на СТМ! У нових умовах нового світу ми представляємо вам онлайн-семінар.

Аби подати заявку на участь у семінарі, необхідно додатися до закритої групи у Facebook: www.facebook.com/groups/594233124809390/. Поспішай, адже кількість людей згодом може бути обмежена.

Цьогоріч на учасниць та учасників чекають поетичний турнір, медіамайстерня, тренінги зі створення анімації, перфомансу та написання новели.  Усі зможуть взяти участь у не менш захопливій, аніж перипетії світу карантину, політичній грі, а ще в конкурсі власних проєктів та поетичних читаннях! Відбудуться бард-вечірка та музична вечірка. Крім того, у програмі заплановано лекції:

• Володимир Єрмоленко «Ритм часу: ключові соціально-політичні тренди у світі та в Україні»;  • Тетяна Трофименко «Головні помилки молодих авторів. Як не потрапити в лапи зубатої критики?»  • Ростислав Семків. «Панк, кіберпанк, стімпанк. Як література бачить майбутнє людства?» Упродовж історії семінару (яка бере свій початок у 1994 році) у його роботі взяли участь відомі сьогодні українські політики, та письменники: Анатолій Дністровий, Олесь Доній, Сергій Жадан,  Маріанна Кіяновська, Світлана Пиркало, Тарас Прохасько, Сергій Руденко, Мар’яна Савка. Спікерами СТМ свого часу були Михайло Горинь, Оксана Забужко, Юрко Іздрик, Михайлина Коцюбинська, Василь Овсієнко, Євген Сверстюк, Валерій Шевчук та багато інших. СТМ — це простір креативу, пошуку однодумців та відкриття незвіданого у собі. Долучайся і ти!
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/ukraine/2020/06/09/112445.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.