Буквоїд

Наталя Гуменюк презентує у Львові збірку репортажів про окупований Крим

05.03.20 16:36 / Буквоїд
Наталя Гуменюк презентує збірку репортажів про окупований Крим, куди авторка їздила упродовж 2014-2019 рр. Про роботу над книгою, різні виміри кримського питання, сучасний стан та перспективи мешканців півострова, а також відчай, байдужість та надії – у розмові Наталі Гуменюк й модератора Ігоря Балинського. Захід відбудеться 11 березня о 18.30 у Центрі Шептицького УКУ (вул. Стрийська, 29 а, паркова аудиторія). Вхід вільний.
У книзі «Загублений острів. Книга репортажів з окупованого Криму»підприємці та пенсіонери, кримські татари, студенти й громадські активісти, правозахисники та військові, люди з різними політичними та ідеологічними поглядами відверто розповідають свої історії: одні діляться тихим, глухим болем, інші — просто втомилися мовчати й боятися. Ця книжка є справжнім голосом анексованого Криму, його багатоголоссям, в якому окремі розповіді творять єдину спільну історію, яка ще не завершилася.    «Я вважаю це наша відповідальність розказувати про наших людей там, хай на окупованій, але нашій землі. Щоб там не казали, але реальність змінюється і не знаючи, що відбувається в Криму зараз ми й не можемо знати, як діяти. Ми продовжуємо жити образами березня 2014-го, але реальність і настрої таки змінилися. Ми продовжуємо жити  уривчастими повідомленнями про імена політв’язнів, багато з яких нікого нікому не говорять. Не розповідати про реальність Криму для мене і означає - віддавати його, погоджуючись на статус кво.  Так, звісно, можна чекати, поки туди якось легально заїде якесь велике західне медіа, але все ж таки це не їхня історія, і не їхня рана», — розповідає авторка Наталя Гуменюк.      Наталя Гуменюк — українська журналістка, 2013–2020 рр. — спецкореспондентка hromadske, 2015–2019 рр. — голова ГО «Громадське телебачення». Спеціалізується на міжнародній політиці та конфліктах. Як репортерка працювала в понад 60-ти країнах світу. Авторка книги «Майдан Тахрір. У пошуках втраченої революції» про події «арабської весни». Від часів Революції Гідності і початку війни висвітлює події на Донбасі й у Криму.         
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/pesentation/2020/03/05/163600.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.