Буквоїд

Вірші далекої Африки: презентація поетичної збірки «Золотий носоріг»

03.12.19 15:58 / Буквоїд
Пустельні пейзажі, спека, сонце – це чи не найперші асоціації з Африкою. Але у поетичній збірці «Золотий носоріг», яка нещодавно вийшла друком у «Видавництв Старого Лева», авторка Ганна Яновська показує, що далекий континент – це також високі гори і пишні квіти з власними чарами, давні риби й капітан літака, революціонери й біженці, пінгвіни на жаркому березі, вуличні торгівці й великий прибережний вітер.
Почути, відчути та пізнати Африку запрошуємо на поетичний вечір Ганни Яновської, що відбудеться 5 грудня о 18.30 у Книгарні-кав’ярні Старого Лева (вул. Прорізна, 10). Модераторка: Елла Євтушенко. Вхід вільний. «Золотий носоріг» — поетична збірка не про екзотичну Південну Африку, це радше книжка про ту Південну Африку, яка на душевній мапі десь межує з Україною. Ганна Яновська, авторка книжки, 2017 року побувала у Південній Африці й вивезла звідти цього золотого носорога. Це не зовсім той — тонкий і ювелірний, якого знайшли в скарбах давнього царства над Лімпопо, і не зовсім та його велика копія, що стоїть у центрі Йоганнесбурга. Проте цей золотий носоріг теж справжній, тому що в ньому — свіжі враження з далекої країни, де з-під строкатих візерунків, різких запахів, запаморочливих краєвидів прозирає щось до співу близьке і рідне. 
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/pesentation/2019/12/03/155853.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.