Буквоїд

Мар´яна Савка презентує нову книгу у Києві

17.11.19 13:21 / Буквоїд
22 листопада у Києві, в Urban Space 500 (вул. Грінченка, 9), відбудеться розмова-концерт «Оптика великого міста» з Мар’яною Савкою та Тріо «Мар’яничі». Модерує зустріч Зоя Казанжи. Початок о 19:00. Вхід вільний.
Нова книжка віршів «Оптика Бога» Мар´яни Савки - поетки, видавчині, співачки, посланиці з толерантності Програми розвитку ООН в Україні - про людину у великому місті, про виклики, які їй доводиться приймати, про кордони і межі («тримай периметр», «не руш моїх кіл»), про наші інакшості і наші подібності. «В Оптиці великого міста опиняється кожен з нас, - каже Мар´яна. - Життя маленької людини з великими жалями, амбіціями, з бажанням усвідомити своє призначення.  В Оптиці вликого міста - великі випробування, боротьба всередині себе, велика потреба в любові, розумінні й спілкуванні. В Оптиці великого міста - інакшість кожного з нас і наше індивідуальне прагнення говорити, щоб бути почутим.   Разом з модераторкою зустрічі Зоєю Казанжи говоритимемо про те, що таке бути толерантним і потребувати толерантності до себе. Про сміливість і страхи. Про музику і мистецтво.    А другою частиною буде невеликий концерт Тріо «Мар‘яничі», в якому ми - Юрій Романів, Сергій Гурін та я - нарешті запрезентумо киянам наші найдушевніші пісні і розкажемо про наші найсміливіші плани!».

Захід пройде за підтримки ПРООН в Україні.
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/pesentation/2019/11/17/132135.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.