Буквоїд

Оголошено лаурета премії у галузі літературної критики імені О. Білецького

06.11.19 16:28 / Буквоїд
Сьогодні відбулося засідання журі премії в галузі літературної критики ім.О.Білецького під головуванням керівника інституту літератури імені Т.Г.Шевченка М.Г.Жулинського.
За результатами засідання і таємного голосування оголошено лавреата премії. Премію присуджено професору Феліксу Штейнбуку за збірку есеїв-мініатюр «Інкубація „Яєць динозавра”», присвячену критичний рецепції малої прози Олеся Ульяненка, що вийшла друком у книзі «Яйця Динозавра» («Люта справа», 2016). Фелікс Штейнбук є професором Київського національного лінгвістичного університету, доктором філології, автором книг «Методика викладання зарубіжної літератури у школі» (2007, 2009 рр.), «Засади тілесного міметизму у текстових стратегіях постмодерністської літератури кінця ХХ – початку ХХІ століття» (2007 р.), «Конвергенція тілесних мікротопосів у сучасній світовій літературі» (2014) тощо. В минулому був деканом Кримського гуманітарного університету (м. Ялта), але після окупації залишив Крим у квітні 2014 року. Премія імені О. І. Білецького заснована 1971 року і є єдиною премією за літературну критику.
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/premii/2019/11/06/162818.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.