Буквоїд

Побачила світ збірка вибраних віршів і прози Вільяма Блейка «Пісні Невинності і Досвіду»

22.10.19 14:25 / Буквоїд
Вільяма Блейка вперше видано українською в книжковому форматі. В жовтні 2019 року у видавництві «П’яний корабель» вийшла друком збірка його вибраних віршів і прози «Пісні Невинності і Досвіду». Книжка містить елементи доповненої реальності.
Вільям Блейк — англійський поет і художник, якого можна сміливо назвати візіонером і який залишається актуальний і цікавий навіть сьогодні, за майже два сторіччя після своєї смерті. Переклад «Пісень Невинності і Досвіду» здійснив Лесь Белей, в художньому оформленні книжки використано ґравюри Вільяма Блейка, стилізовані Дарцею Веретюк. Завдяки розробці команди GlixAR паперова книжка стала також мультимедійним об’єктом. Завантаживши однойменний безкоштовний додаток на мобільний пристрій, відкривши його і навівши камеру на обкладинку, зворот чи будь-яке зображення, що відкриває розділ книжки, читачі мають змогу спостерігати за тим, як оживають ґравюри Вільяма Блейка. Наразі книжку можна замовити безпосередньо у видавництві за посиланням bit.ly/2LvFrbf, а в грудні 2019 вона стане доступна в книгарнях.
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/pesentation/2019/10/22/142547.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.