Буквоїд

Василь Шкляр презентує у Києві козацький роман «Характерник»

11.10.19 09:21 / Буквоїд
Новий роман Василя Шкляра «Характерник» вийшов друком наприкінці цього літа у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля». Шанувальники творчості письменника буквальнозмітаютькнижкуз полиць– перший сукупний наклад роману склав 20 тисяч примірників.
Відвідавши з презентаціями велику кількість міст нашої країни Василь Шкляр нарешті презентує роман у Києві. Зустріч пройде 16 жовтня о 19:00 у Будинку кіно, Червона зала (вул. Саксаганського, 6), модерує фронтмен гурту KozakSystem - Іван Леньо.                 «Характерник» - роман про  українське козацтво - одну з героїчних і найславетніших сторінок нашої багатовікової історії. У другій половині ХVІІ століття в Запорозькій Січі сталася неймовірна подія, яку зафіксовано в архівах тодішньої Московії і яку не оминув увагою жоден доскіпливий хроніст козаччини. Та особливого чару ця пригода набуває під пером письменника, що на основі документальних джерел творить яскраву історичну реальність з життя «лицарів списа і шаблі». Кошовий Сірко, кинувши виклик самому цареві, розпочинає велику, вкрай небезпечну гру з Москвою. І треба зробити неможливе, аби в цьому поєдинку зберегти козацьку честь і гідність матері Січі. Хто просуне голову в пащу скаженого звіра? 
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/pesentation/2019/10/11/092123.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.