Буквоїд

Батіг Михайло. “Ті, що спалахнули у небі зірками”

09.10.19 08:34 / Буквоїд
Голос батьківського серця. Тільки так можна коротко описати книжку поета і журналіста Михайла Батога. Голос болю, терпіння, чекання, тривожних думок і безсонних ночей батька, юний син якого виходив з Дебальцівського котла…
Всі ми – батьки, дружини, діти – які пережили ці жахливі роки активної фази російсько-української війни, які засинали з телефонною слухавкою в руці, серця яких зупинялися від страху перед наступним днем, досі не можемо до кінця осмислити все, що відбулося і що відбувається в Україні сьогодні. Автор книжки «Ті, що спалахнули у небі зірками» зробив таку спробу у вигляді монологів, що передають розмову рідних з їхнім найдорожчим у світі Воїном, згадав синових товаришів по зброї, які пішли у вічність молодими. Як додаток до розповіді, – кольорові фотографії з війни та вірші, написані під час безмежного, як батьківська любов, чекання. Батіг Михайло. Ті, що спалахнули у небі зірками / Михайло Батіг. – Івано-Франківськ: Місто НВ, 2019. – 64 с.  
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/news/prose/2019/10/09/083430.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.