Буквоїд

Астрід Ліндґрен. «Велика книжка маленьких казок»

13.09.19 13:11 / Буквоїд
Казки неперевершеної Астрід Ліндґрен – прості й чарівливі водночас. Герої казок, здається, звичайні хлопчики й дівчатка. Та кожне маленьке серце здатне на щиру дружбу, співчуття і самопожертву. Так, Нільс рятує короля ціною власного життя, Ґуннар допомагає дрібнолюдям, а Малін відає свою душу мертвому дереву...
До збірки ввійшли казки з двох книжок авторки: «Домовичок Нільс Карлсон» і «Сонячна Галявина». Ці короткі, але напрочуд правдиві та щемливі історії живлять розум, розвивають душу і збагачують серце добротою! Прочитайте – і ви переконаєтесь, що справжня дружба і безкорислива любов долають усі перешкоди і завжди перемагають зло! Астрід Ліндґрен. Велика книжка маленьких казок / Пер. зі шв. Галини Кирпи; худож. Катерина Костіна, Наталія Салієнко. – Київ: РІДНА МОВА, 2019. – 216 ст. : (Серія «Невигадані історії про доброту»).
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/news/child/2019/09/13/131112.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.