Буквоїд

Українські митці «зазвучать» у трьох містах Швейцарії

22.08.19 14:21 / Буквоїд
З 11 по 13 вересня команда Літературного целанівського центру та автори видавництва Meridian Czernowitz візьмуть участь у першій частині проекту «Посилення звучання українських голосів у Західній Європі (на базі турів українських письменників по містах Австрії, Німеччини, Швейцарії)», який реалізується в кооперації з німецькою спілкою Freie Ukraine Braunschweig e.V.
Серед учасників – Юрій Андрухович, Катерина Калитко, Євгенія Лопата, Святослав Померанцев (Україна), Юдіт Шіфферле (Швейцарія). У рамках проекту в трьох містах – Цюриху, Базелі та Берні – відбудуться читання, дискусії та публічні виступи. Головна мета проекту – посилення звучання українських голосів у Західній Європі. Йдеться про виступи письменників, журналістів та культурних діячів. Адже саме вони створюють позитивний імідж сучасної України. Цим і зумовлений вибір учасників проекту, кожен з яких володіє оригінальним досвідом публічного інтелектуала, організатора подій та письменника. ПРОГРАМА ЗАХОДІВ: 11 вересня, 19:30 – Цюрих, локація – Культурний центр Karl der Grosse (адреса: Kirchgasse 14, 8001 Zürich) 12 вересня, 19:00 – Базель, локація - Культурний центр Philosophicum (адреса: St. Johanns-Vorstadt 19–21, 4056 Basel) 13 вересня, 19:00 – Берн, локація - Посольство України в Швейцарській Конфедерації та в Князівстві Ліхтенштейн (адреса: Feldeggweg 5, 3005 Bern) Заходи відбуваються за підтримки Українського культурного фонду.
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/culture/2019/08/22/142140.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.