Буквоїд

Помер Василь Лучик

12.08.19 14:49 / Буквоїд
11 серпня на 65 році життя пішов із життя український мовознавець, етимолог, доктор фіололгічних наук і професор Василь Лучик.
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Василь Ожоган.  Народився Василь Лучик 20 жовтня 1954 року у селі Михайлівка Кельменецького району Чернівецької області 1980 року закінчив філологічний факультет Чернівецького університету. Навчався у докторантурі при кафедрі української мови Національного педагогічного університету ім. М.Драгоманова. Був завідувачем завідувач кафедри загального і слов´янського мовознавства Національного університету «Києво-Могилянська академія», провідний науковий співробітник Інституту мовознавства ім.О.О.Потебні НАН України.У 1995 році захистив докторську дисертацію на тему «Гідронімія Середнього Дніпро-Бузького межиріччя» зі спеціальності «Українська мова».

P.S. «Буквоїд» висловлює щирі співчуття рідним та близьким Василя Лучика
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/sum/2019/08/12/144939.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.