Буквоїд

Лауреатів премії ім. М.Коцюбинського за 2019 рік визначено

09.08.19 09:22 / Буквоїд
7 серпня 2019 року відбулося засідання комісії з присудження Обласної літературно-мистецької премії ім. М.Коцюбинського, котре було присвячене фінальному обговоренню кандидатів та визначення лауреатів премії ім. Великого Сонцелюба.
Про мистецькі здобутки претендентів широко розповідалося у численних повідомленнях ЗМІ та на сторінках інтернет-ресурсів. Після  обговорення комісія шляхом таємного голосування визначила переможців. Отже, лауреатами Обласної літературно-мистецької премії ім. М.Коцюбинського за 2019 рік стали: «Поезія»  – Микола Будлянський; «Проза»  – Богдан Дячишин; «Народознавство»  – Сергій Леп’явко; «Театральне мистецтво»  – Любов Веселова; «Музичне мистецтво» - Володимир Суховерський; «Декоративне та образотворче мистецтво» –  Сергій Святний. Вручення премії відбудеться 17 вересня у залі Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм під час урочистостей з нагоди  155-ої річниці від дня народження письменника.
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/premii/2019/08/09/092246.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.