Буквоїд

Віднайдено досі невідомий рукопис роману Домонтовича

09.07.19 19:02 / Буквоїд
Нещодавно вдалося виявити начерки відомого твору українського модерніста, які дотепер не були обʼєктом спеціальних досліджень.
Про таке відкриття на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав кандидат філологічних наук Вʼячеслав Левицький.   Працюючи з документами Віктора Петрова, що зберігаються в Науковому архіві Інституту археології Національної академії наук України, він звернув увагу: автографи ряду літературознавчих розвідок розміщено на зворотах певних чернеток. Як установлено в подальшому, ідеться про численні нотатки з епізодами роману про сімʼю Тихменєвих. Зазначене джерело тексту потребує ретельного аналізу та врахування при підготовці критичного видання доробку Віктора Петрова (В. Домонтовича). Водночас виникає необхідність у систематизації аналогічних знахідок, які могли раніше траплятися дослідникам рукописної спадщини цього автора.    
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/bookmarket/2019/07/09/190245.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.