Буквоїд

Мистецький арсенал оголосив відкритий конкурс проектів 2019 року

03.07.19 15:46 / Буквоїд
Мистецький арсенал оголошує відкритий конкурсвиставкових мистецьких проектіві запрошує кураторів, митців та мистецькі групи, музейників, галеристів і колекціонерів до участі.
Проект-переможець конкурсу буде реалізовано у Мистецькому арсеналі у 2020-2021 роках.  Проект повинен:
◾  відповідати місії та цінностям Мистецького Арсеналу;
◾  порушувати актуальні суспільні питання, та знайомити з видатними явищами художньої й інтелектуальної культури;
◾  охоплювати простір одного крила Мистецького арсеналу (експозиційна площа 4000 м кв.);
◾  мати освітній компонент;
◾  мати чіткий план реалізації та реалістичний бюджет. Проект може: 
◾  мати мультидисциплінарний характер;
◾  бути розробленим у співпраці кількома інституціями.
  Важливим фаховим критерієм відбору є висока художня якість проекту. Це встановлюється у результаті експертної дискусії залучених членів Програмної ради Мистецького Арсеналу. Вітаються проекти з підтвердженими джерелами фінансування, однак це не є обов’язковою вимогою. Мистецький арсенал відкритий до консультацій та спільного доопрацювання обраного до реалізації проекту. Орієнтовний термін реалізації проекту: 2020 - 2021 роки. Для участі у конкурсі необхідно надіслати такі матеріали: Заява про участь у конкурсі, що містить інформацію про куратора проекту: ім’я, прізвище, контакти у довільній формі;  CV основних учасників: куратора, художників, інших учасників. Опис проекту (обов’язково: концепція, орієнтовна структура, опис експозиційного матеріалу або його візуалізація в електронному вигляді; додатково: принципи архітектурно-художнього рішення,); Бюджет проекту в програмі Microsoft Excel. Кінцевий термін подачі пропозицій  – понеділок, 30 вересня 2019 року Чекаємо матеріали з поміткою «конкурс проектів 2019» на електронну адресу opencall@artarsenal.gov.ua Відбір проектів та визначення проекту до реалізації буде здійснено Програмною радою Мистецького Арсеналу до 1 листопада 2019 року. Пропозиції з неповним переліком вищезазначених матеріалів розглядатися не будуть. Перевага надаватиметься проектам, що матимуть додаткові джерела фінансування. Надіслані матеріали не будуть повертатися заявникам. На перший відкритий конкурс виставкових мистецьких проектів у 2017 році надійшло 17 заявок. Переможцем конкурсу став проект «Швидкорозчинний час». Авторки ідеї і кураторки Вікторія Бавикіна і Ася Цісар.  Виставка тривала у Мистецькому арсеналі з 12 липня по 12 серпня 2018 року. ЇЇ відвідали понад 10000 людей.  Під час другого відкритого конкурсу обрано проект присвячений українській графіці XIX-XX століть. Кураторки проекту Катерина Підгайна та Ірина Боровець. Проект буде реалізовано у Мистецькому арсеналі навесні 2020 року.   
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/konkurs/2019/07/03/154625.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.