Буквоїд

Премію Станіслава Вінценза вручили видавцю Івану Малковичу

15.06.19 22:24 / Буквоїд
Іван Малкович, видавець, поет та громадський діяч, отримав премію імені Станіслава Вінценза на Форумі Via Carpatia, що триває у прикарпатському смт. Верховина
Про це повідомляє Еспресо.TV. Він став другим лауреатом відзнаки. Вперше премію Станіслава Вінценза "За гуманістичне служіння та внесок у розвиток регіонів" минулого року отримав Мирослав Маринович, проректор Українського католицького університету та правозахисник. Сьогодні в рамках Via Carpatia Малкович представив "Антологію української поезії ХХ століття" - вірші, без яких годі уявити українську культуру, видану видавництвом "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА". У збірці є і взірцевий високий модернізм Тичини й Антонича та багатьох інших, і київські неокласики (від Рильського до Клена), і їхні безпосередні спадкоємці зі школи вже Празької (Дараган, Теліга, Ольжич та інші), і авангардисти (від Семенка зі Шкурупієм аж до екзотичного Бунди), і шістдесятники, як «народницького», так і "філософського", й "експериментального" штибу, і Нью-Йоркська група (включно з Патрицією Килиною, яка взагалі не була українкою, а просто вивчила "з нуля" українську мову й написала низку цікавих віршів), і Київська школа, і "тихі лірики", і патріотична поезія, і, зрештою, концептуальні пошуки сімдесятих-вісімдесятих років.
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/premii/2019/06/15/222446.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.