Буквоїд

У Львові з’явилася літературна резиденція

31.03.19 19:53 / Буквоїд
29 березня, під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради, було затверджено положення про Літературну резиденцію міста Львова. 
29 березня, під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради, було затверджено положення про Літературну резиденцію міста Львова. Про це повідомляється на сайті ЛМР. За словами директорки департаменту розвитку ЛМР Наталії Бунди, положення про Літературну резиденцію було розроблене в межах ухвали міської ради про сприяння створенню україномовного культурного продукту у Львові, а також реалізації статусу Міста літератури ЮНЕСКО.  «Кожне місто — Краків, Вроцлав та інші міста — мають відповідні програми. Літературна резиденція буде своєрідним осередком літературного середовища письменників і підтримкою для літературного напрямку» , — розповіла вона. Бунда зазначила, що через літературну резиденцію буде реалізовано ряд програм для популяризації, сприяння написання україномовного продукту. Також за її допомогою реалізовуватимуть програми підтримки книговидання.  Для резиденції виділили приміщення біля Музею Івана Франка, площею 94 кв м.  «Там буде дві маленькі житлові квартири для того, щоби ці письменники писали українською мовою, проживаючи у Львові і писали про Львів» , — пояснила представниця ЛМР. Будинок резиденції носитиме назву «Франкова Світлиця». Резиденцію облаштують для прийому письменників з України та Європи. Інформація: Читомо
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/bookmarket/2019/03/31/195338.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.