Буквоїд

Полтавців запрошують до співпраці з новим літературним журналом

17.03.19 16:52 / Буквоїд
Побачив світ новий літературний журнал “Полтавська криниця” (№1-2, 2018), що його започаткували письменники Полтавщини – члени обласної організації Національної спілки письменників України. 
Побачив світ новий літературний журнал “Полтавська криниця” (№1-2, 2018), що його започаткували письменники Полтавщини – члени обласної організації Національної спілки письменників України. Презентація видання запланована на 21 березня. Журнал міститиме рубрики “Наголос” (публіцистика), “Літмайдан” (літературознавство), “Сторінками майбутньої книги”, «Архіви полтавців», «Написане залишається», “Малим читачам”, «Книжковий хронограф» (книжкові новинки), «Спілчанська толока», друкуватиме прозу, поезію та переклади. “Шановні полтавці, які не забули своє духовне коріння, запрошуємо до співпраці з новим літературним часописом, що з 2019 року, завдяки підтримки Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації буде виходити двічі на рік. Повідомляємо електронну адресу: sula-57@ i.ua”, – повідомив редактор часопису Олексій Неживий. Інформація: Новини Полтавщини
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/culture/2019/03/17/165241.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.