Буквоїд

Ігор Скрипник. «Поза сценою українських революцій»

19.02.19 10:32 / Буквоїд
У книжці українського журналіста, публіциста і письменника Ігоря Скрипника йдеться про його досвід переживання побудови української незалежності на межі ХХ–ХХІ століть.
У збірці есеїв «Поза сценою українських революцій» автор, з властивою йому образною герметичністю тексту, осмислює ціну свободи, складні психологічні моменти власного політичного арешту, кров російсько-української війни. До книги увійшли літературно-метафізичні роздуми про національну свободу, про пересічного українця, який часто змушений протистояти не тільки зовнішньому, а й театрально замаскованому внутрішньому ворогові. Для оформлення обкладинки використано акварель Володимира Лободи «Перетягування», 1994 рік Ігор Скрипник. Поза сценою українських революцій: Літературні есеї. — Львів: Видавництво «Астролябія», 2019. — 160 c.  
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/news/weekly/2019/02/19/103238.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.