Буквоїд

Презентація книги "Невідомі периферії Києва. Солом’янський район"

27.01.19 10:10 / Буквоїд
28 січня 2019 р. о 19:00 запрошуємо до Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного на презентацію книги Семена Широчина і Олександра Михайлика «Невідомі периферії Києва. Солом’янський район».
28 січня 2019 р. о 19:00 запрошуємо до Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного на презентацію книги Семена Широчина і Олександра Михайлика «Невідомі периферії Києва. Солом’янський район».

Про авторів:

Семен Широчин – кандидат філософських наук, дослідник архітектури Києва, автор книг та низки статей про архітектуру Києва радянської доби.
Олександр Михайлик – києвознавець, автор низки книг про архітектуру Києва та храмів Київщини.

Про книгу:

Захопившись дослідженням Cемен Широчин із Олександром Михайликом вирішили не зупинятися на Лівобережжі та продовжити серію книг про ще мало вивчені та досліджені правобережні периферії.
Першою вийшла книга про периферії Солом´янського району – Олександрівську слобідку, селища імені 1 травня і авіаторів, Чоколівку та Пост-Волинський, Караваєві і Новокараваєві дачі, Відрадний, Первомайський і Залізничний масиви.
Нове видання - це розповідь про місцевості, що зберігають у собі історію розвитку і перетворення селищ в масиви, сторінки історії міста і країни. В цій книзі кожна з описуваних місцевостей постає в своїй історичній перспективі, що дозволяє відчути послідовність етапів розвитку і вплив на них історичного контексту: генерального плану, боротьби з архітектурними надмірностями і масового типового житлового будівництва. Така послідовність дозволяє побачити, як на периферії поступово з´являються дороги і магістралі, громадський транспорт і багатоповерхова забудова, вузькі польові вулички змінюються широкими дорогами, а садибна забудова – висотними житловими будинками.
У книзі наведено дати будівництва, імена авторів і серії типових будинків. Про кожну із місцевостей викладено історію їх висотного будівництва, згадані оригінальні і експериментальні проекти та їх автори.
У книзі 152 сторінки, більше сотні ілюстрацій, в тому числі – авторські висотні панорамні фото, нереалізовані проекти, втрачені споруди, а також вперше публікуються знахідки з особистих архівів архітекторів.
Традиційно автограф-сесія.

ВХІД ВІЛЬНИЙ

Контакти: Світлана Кирій, Людмила Рабчевська, тел.: (044) 456-01-72,
e-mail: socio_dnabb@ukr.net Інформація: Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека імені В.Г. Заболотного
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/pesentation/2019/01/27/101027.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.