Буквоїд

Гаролд Ґ. Мур, Джозеф Л. Ґелловей. “Ми були солдатами… і молодими”

24.12.18 10:23 / Буквоїд
Якщо битва на Соммі започаткувала еру танків, то битва у долині ріки Я-Дранґ випробувала вогнем теорію аеромобільних військ.
Завдяки фаховим знанням генерала Гаролда Мура та літературному хисту журналіста Джозефа Ґелловея, учасників цієї битви, тактичні міркування, вплив політики на стратегію, особливості застосування озброєння та інші аспекти мілітарної справи набувають зрозумілих форм, складаючись у виразну картину не лише окремої битви, але й війни у В’єтнамі загалом. Книга, за мотивами якої був створений однойменний фільм, адресована військовослужбовцям, волонтерам, дослідникам воєнної історії, усім, хто цікавиться військовою справою та вивчає вплив війни на наше життя. Гаролд Ґ. Мур, Джозеф Л. Ґелловей. Ми були солдатами… і молодими: Я-Дранґ — битва, що змінила війну у В’єтнамі. Львів: Видавництво «Астролябія». – 704 с.  
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/news/weekly/2018/12/24/102352.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.