Буквоїд

Джоан Роулінг перейшла на російську в суперечці з мільярдером Бенксом у Twitter

05.12.18 09:24 / Буквоїд
Англійська письменниця Джоан Роулінг перейшла на російську мову в суперечці у Twitter з бізнесменом Аароном Бенксом, якого називають «спонсором Brexit» та другом російських олігархів.
Англійська письменниця Джоан Роулінг перейшла на російську мову в суперечці у Twitter з бізнесменом Аароном Бенксом, якого називають «спонсором Brexit» та другом російських олігархів. В одному зі своїх постів Роулінг негативно відгукнулася про те, що відбувається в політиці Великобританії, маючи на увазі Brexit.  «Я заприсяглася перед Богом, що постараюся не просторікувати про Brexit, але, чорт забирай, щоразу, коли я виходжу зі свого письменницького кабінету й дивлюся новини, я бачу, що відбуваються нові безглузді речі», — написала Роулінг.  Цей твіт прокоментував мільярдер Аарон Бенкс, якого називають головним спонсором агітаційної кампанії на підтримку виходу Великобританії з Євросоюзу.  «Письменницький кабінет! Чи можна бути ще більш нескромною!»,  — написав Бенкс. У відповідь бізнесменові Роулінг написала російською мовою, натякнувши на можливу близькість Бенкса до Росії та російського бізнесу, про які неодноразово писали ЗМІ.  «Ага, зате ця людина скромна далі нікуди — гроші вкладає не в письменницькі кабінети, а в дорогі ланчі з підозріло багатими росіянами», — заявила Роулінг.  До цієї хвилини Роулінг ніколи не спілкувалася російською, принаймні публічно. Користувачі активно відреагували на це повідомлення.  Письменницю почали розпитувати, чи знає вона російську мову і звідки, сама вона написала цей твіт чи, можливо, має російськомовного адміністратора. Відповіді на ці питання письменниця так і не дала. Також не відреагувала на численні пропозиції в майбутньому творити російською.  Позицію Роулінг у Twitter підтримав колега по цеху — письменник Стівен Кінг.  «Як і у Джоан Роулінг і Ніла Геймана, у мене є письменницький кабінет. Насправді це однокімнатна студія. Там навіть є диван. І якщо ви думаєте, що це нескромно, йдіть до біса», — заявив він.  Раніш повідомлялось, що юридичний університет на сході Індії розробив курсна основі всесвіту з книг Джоан Роулінг. Інформація: Читомо
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/bookmarket/2018/12/05/092429.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.