Буквоїд

Українські економісти презентували книгу, в якій поділилися практичною інформацією про реальний бізнес

04.12.18 12:00 / Буквоїд
Український економіст Генефа Швиданенко та бізнес-тренер Ольга Пестрецова-Блоцька презентували свою книгу «Бізнес-економіка: 9Z», в якій поділилися практичною інформацією про реальний бізнес. 
Український економіст Генефа Швиданенко та бізнес-тренер Ольга Пестрецова-Блоцька презентували свою книгу «Бізнес-економіка: 9Z», в якій поділилися практичною інформацією про реальний бізнес.  Як повідомляє кореспондент Укрінформу, презентація видання пройшла у столичній Книгарні «Є». «Вперше ми в цій книжці вжили словосполучення - патріотичний менеджмент. Це принципово важливо. Якщо люди, які правлять економічний бал, - це патріоти, тоді ми можемо сподіватися на краще”, - розповіла Швиданенко.  За її словами, у книзі «Бізнес-економіка: 9Z» можна знайти ідеї та кейси з фінансового менеджменту та аналізу, побудови управлінського обліку і бюджетування на підприємствах.  «Ми поставили завдання - простою мовою написати, яким чином керувати оборотністю, рахувати, скільки потрібно оборотних коштів, як визначати найскладніші взаємозв´язки в економіці, яке співвідношення, скажімо, між прибутком і запасами ”, - розповіла Швиданенко. Також, у книзі велика увага приділяється загальнолюдським цінностям, оскільки, на думку авторів, на сьогодні це є дуже важливим для всіх. І, читаючи цю книжку, будь-хто зможе подумати над тим, що взагалі є цінним. “Якщо люди пливуть у швидкому ритмі нашого економічного життя, воно дуже динамічне, дуже невизначене, то краще, щоб плили хоч за якоюсь траєкторією, і було б дуже добре, якби вона була позитивною”, - зауважила автор. Генефа Швиданенко - кандидат економічних наук, професор, завідувач кафедри  економіки підприємств. Є автором багатьох наукових праць та підручників з бізнес-економіки. Ольга Пестрецова-Блоцька - кандидат економічних наук, доцент, сертифікований бізнес-тренер Інформація: Укрінформ
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/pesentation/2018/12/04/120029.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.