Буквоїд

Благодійний фонд закликає небайдужих подарувати книгу онкохворим дітям

02.12.18 13:50 / Буквоїд
Благодійний дитячий фонд "Я майбутнє України", який очолює Марта Левченко, закликає небайдужих приєднатися до проекту "Книжкова аптечка".
Благодійний дитячий фонд "Я майбутнє України", який очолює Марта Левченко, закликає небайдужих приєднатися до проекту "Книжкова аптечка".

Кожен охочий може подарувати книгу онкохворим діткам, які перебувають у лікарнях, пише molbuk.ua – Наш чудовий просвітній проект "Книжкова аптечка" продовжує подорожувати Україною і дарувати радість діткам, які перебувають на довготривалому лікуванні. На книжкові полички вже очікують три лікарні. Ми разом можемо подарувати діткам багато радості до новорічних свят! Якщо у вас вдома лежать вже прочитані книги, або ж ви бажаєте придбати декілька україномовних книжечок, будемо неймовірно вдячні за допомогу! Станьте частинкою новорічного дива, – ідеться у повідомленні. 

У лютому цього року за ініціативи благодійного дитячого фонду у Чернівцях запустили всеукраїнський проект "Книжкова аптека". 

Спочатку така "Книжкова аптечка" з’явилася у відділені кардіоонкогематології Чернівецької обласної дитячої лікарні. 

У коридорі відділення облаштували стенд для книг. Дітки могли прийти і взяти будь-яку книгу, щоб прочитати і відволіктися. 

Як допомогти

Надсилати книги поштою можна за адресою: Чернівці, відділення "Нової пошти" №6, Марта Левченко, 0502436971. 

Окрім того, можна принести книги в офіс, який розташований за адресою вулиця Вірменська, 21 (з 09:30 до 18:30).  Інформація: Молодий буковинець  
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/culture/2018/12/02/135020.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.