Буквоїд

В Україні видадуть повне зібрання творів Джозефа Конрада

30.11.18 18:04 / Буквоїд
Про це повідомляє видавництво «Темпора».  Джозеф Конрад (1857-1924) – британський письменник польського походження народжений в Україні. 
Про це повідомляє видавництво «Темпора».  Джозеф Конрад (1857-1924) – британський письменник польського походження народжений в Україні. До 20 років він не володів англійською, але згодом опанував і почав писати нею художні твори, які стали класикою. Народився у Бердичеві в сім’ї палкого революціонера, у дитинстві разом з родиною потрапив у заслання, у юнацтві вчився й подорожував по Європі, був азартним, тож заліз у борги і ледь не наклав на себе руки, обплив півсвіту, на власні очі бачив нищівну дію імперіалізму, а після подорожі до Конго, у серце пітьми, впав у депресію. Увійшов у лондонське літературне коло й був знайомий із найпомітнішими постатями своєї епохи. Література модернізму без його внеску була б неповною, а за мотивами його романів Гічкок і Коппола знімали фільми. Його твори в Україні почали читати й перекладати вже в 20-х роках минулого сторіччя, але ця традиція в якийсь момент урвалася. Ми хочемо відновити її. Найближчим часом виходять друком дві книги — «Олмейрова примха. Вигнанець з островів» і «Таємний агент». Інформація: ЛітАкцент
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/bookmarket/2018/11/30/180414.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.