Буквоїд

У Києві покажуть виставу за п’єсою Шекспіра напередодні Нового року

26.11.18 18:00 / Буквоїд
Останній місяць року пропонує низку потенційно резонансних театральних прем’єр, зокрема, Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка бере в репертуар одну з найскладніших шекспірівських трагедій «Коріолан».
Останній місяць року пропонує низку потенційно резонансних театральних прем’єр, зокрема, Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка бере в репертуар одну з найскладніших шекспірівських трагедій «Коріолан». Головний режисер цього театру Дмитро Богомазов об’єднає в одній п’єсі і на одній сцені акторів різних поколінь. Як відомо, в «Коріолані» — історія перемог і поразок давньоримського полководця. Шекспір запозичив сюжет з оповідання Плутарха. Текст великого барда може сприйматися і як політична п’єса, і як драма сімейних взаємин, і як філософська драма, адже головний герой проходить складний внутрішній шлях — прозріння, переосмислення, фіаско. У головних ролях — Дмитро Рибалевський, Олександр Форманчук (вони гратимуть Коріолана по черзі). Багатовимірні шекспірівські образи з’являться на сцені й у виконанні корифеїв Театру Франка: Наталії Сумської, Богдана Бенюка, Олексія Богдановича. Художник проекту — Петро Богомазов. Прем’єра вистави – 25 грудня. Інформація: Дзеркало тижня
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/culture/2018/11/26/180044.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.