Буквоїд

Юлія Чернінька представить на Форумі видавців книгу “Лицар Смарагдієвого ордену”

19.09.18 10:12 / Буквоїд
21 вересня о 13:00 в рамках Форуму видавців у Львові письменниця Юлія Чернінька представить казку для дітей “Лицар Смарагдієвого ордену”. Стенд “Самміт-книга” (№ 224).
Ця чарівна історія трапилася з Ярославом в день, коли йому виповнилося 10 років. Він вирушив у позачасову подорож до міста Люмберн, де на нього чекають карколомні пригоди. Злі чарівники, птеродактелі, привиди святики, підступні звірята нурсики, стародавні замки, магічні перевтілення та посвята в Лицарі ордену смарагдіїв. Підземна ріка Тисорія приховує в собі найстрашнішу таємницю міста - заморених Великим Магістром дітей.  Чи впорається звичайний хлопчик зі своєю місією?  Чи здолає він Великого Магістра та врятує дітей Люмберна? Усі відповіді на сторінках захоплюючої, пригодницької книги «Лицар Смарагдієвого ордену». 
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/pesentation/2018/09/19/101201.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.