Буквоїд

Григорій Вагапов: «Як зав´язати з бухлом і курінням» читав із задоволенням, але не подіяло!

20.01.10 08:18 / Буквоїд
На запитання порталу «Буквоїд» «Що читати?» відповідає телеведучий, вокаліст та автор текстів гурту «Вперше чую» Григорій Вагапов.
- Що Ви читали останнім часом? Що сподобалось, що ні? - Прочитав нову роботу Сергія Пантюка «Як зав´язати з бухлом і курінням» — читав із задоволенням, але не подіяло! - Що плануєте прочитати? - Планую перечитати Швейка Ярослава Гашека в українському перекладі — щоби повернути собі любов до розмовної української мови. - Які книги радите для читання іншим? - Рекомендую «Кіберіаду» Станіслава Лема — епохальна річ. Ще варто звернути увагу на «Три закона роботехніки» Айзека Азімова (1942 рік!!!) — здається сучасна наука рухається саме у цьому напрямку. Також раджу Кіра Буличова «Дівчинка, з якою нічого не станеться» — гарно, як казка на ніч дитині. Взагалі дуже рекомендую полюбити фантастів —  це люди, які дуже прагматично описують майбутнє: Бредбері, Стругацькі, Шеклі, Уелс. З українців люблю Капранових —  може тому, що особисто знайомий з цими унікальними людьми. Тому раджу почитати «Нові розділи до «Кобзаря 2000».

Фото: v4.kiev.ua
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/reviews/that to read/2010/01/20/081853.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.