Буквоїд

У Франківську презентували проект, який допомагає інноваційним ініціативам

31.07.18 13:03 / Буквоїд
Сьогодні, 24 липня, в Івано-Франківську відбулась презентація проекту “Креативне Східне Партнерство”, який пропонує консультування і допомогу щодо участі в програмі “Креативна Європа” для організацій і ініціатив, які працюють у сфері культури та медіа.
Сьогодні, 24 липня, в Івано-Франківську відбулась презентація проекту “Креативне Східне Партнерство”, який пропонує консультування і допомогу щодо участі в програмі “Креативна Європа” для організацій і ініціатив, які працюють у сфері культури та медіа. “Креативна Європа” – це програма Європейського Союзу, спрямована на підтримку культурного, креативного і аудіовізуального секторів. Реалізовувана з 2014 до 2020 роки, вона дає можливість культурним та творчим діячам подорожувати, охоплювати нові аудиторії, обмінюватися практичними навичками, створювати нові творчі партнерства. У програмі “Креативна Європа” можуть брати участь організації сфери культури членів Європейського союзу, а також тих країн, які підписали відповідну угоду з Європейською комісією. Україна є повноправним учасником програми. Ігор Савчак, голова Центру культурного менеджменту, розповідає, що їхній проект має допомагати цікавим ініціативам знайти фінансування. “Європу цікавлять культурні новітні, інноваційні проекти. Вони чекають, наприклад, музей, куди захочуть ходити люди і який зможе сам розвиватися. В Україні є шалені проблеми з культурою. Ми потребуємо особливої культурної політики, якої у нас немає”, – каже Савчак. У підсумку проект планує надати допомогу в пошуку партнерів, опрацювання проектної ідеї та заповнення заявочних формулярів приблизно 30 організаціям з чотирьох країн. Консультаційна підтримка та допомога в оформленні проектної заявки надаватиметься лише найперспективнішим ідеям. “Будь-який проект пов’язаний з культурою може бути профінансований “Креативної Європою”. Але європейців не цікавлять проекти, які вже є, які вже створені. Вони шукають інновації”, – пояснює Ігор Савчак. Інформація: Галицький кореспондент
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/culture/2018/07/31/130303.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.