Буквоїд

Олена Чернінька: Планую прочитати новий роман Ніки Нікалео "Квітникарка" та "П’ята Саллі" Деніела Кіза

23.07.18 23:08 / Буквоїд
На традиційне опитування "Буквоїда" "Що читати?" відповідає письменниця Олена Чернінька.
Останнім часом читаю дуже мало, адже левову частку мого життя займають фотопроекти та робота у благодійному фонді. І все ж таки, читання - це найприємніші моменти.

Цього місяця прочитала:
-  Харукі Муракамі "Чоловіки без жінок". Шість новел про чоловіків, що переживають розрив відносин та втрату коханої.

- "Надія: сплутані пазли" Світлани Горбань та Наталі Лапіної. Життєва книга про незвичне кохання та взаємний вплив на переоцінку цінностей двох абсолютно різних людей. Написано кінематографічним стилем. Прочитала, ніби подивилась фільм.

- Дитячий бестселлер "Лицар Смарагдієвого ордену" Юлії Чернінької. Враження світлі й позитивні. З нетерпінням чекаю продовження. Книга дитяча. Та для тих дорослих, які люблять гарні комікси – буде цікаво. Посмішка на обличчі гарантована протягом читання від початку й до самого фіналу. - Лариса Федорів (Леся Холодюк) - роман "Криптограф". Поціновувачам Індіани Джонс, Лари Крофт та Джеймса Бонда раджу  

- Джоджо Мойес "До зустрічі з тобою", допомагає вкотре зрозуміти, як важливо жити вже і сьогодні.

- "Уна і Селінджер", Ф. Бегбедер. Нетиповий для Бегбедера роман. Враження, наче була присутня разом із героями на сторінках роману.

В планах прочитати:

- Новий роман Ніки Нікалео "Квітникарка", що от-от вийде в світ, "П’ята Саллі" Деніела Кіза і багато-багато інших хороших романів. Надаю перевагу паперовим книгам, та, з урахуванням катастрофічного браку часу для затишного усамітненого читання, намагаюсь себе переконати, що аудіокниги – це також варіант.
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/reviews/that to read/2018/07/23/230808.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.