Буквоїд

Ден Сіммонс. «Ендіміон»

10.07.18 09:30 / Буквоїд
Премійований майстер наукової фантастики Ден Сіммонс, автор книг «Гіперіон» і «Падіння Гіперіона», продовжив цикл новим цікавим романом.
«Гіперіон» Дена Сіммонса притягує читачів із часу його першої публікації у 1989 році. Ця дивовижна, багатогранна розповідь про далеке майбутнє принесла автору визнання у жанрі наукової фантастики (Премія Локус, 1990, Премія Ґюґо, 1990). Книги «Гіперіон» і «Падіння Гіперіона» зайняли почесні місця серед класичних творів наукової фантастики.  «Ендіміон» — це історія про кохання і пам’ять, тріумф і терор. Це Всесвіт, де переплітаються технологічні досягнення, хвилювання, дивовижі та небезпека. Сіммонс Д. Ендіміон : роман / Д. Сіммонс ; пер. з англ. Г. Михайловської. — Тернопіль : Навчальна книга - Богдан, 2018. — 544 с. : іл. — (Серія Чумацький шлях»).
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/news/books/2018/07/10/093018.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.