Буквоїд

Віра Валлє. «Корупція. Занепад соціального капіталу»

08.07.18 16:58 / Буквоїд
У 2016 роціпобачила світ книга Віри Валлє «Корупція: роздуми після Майдану», яка стала відповіддю автора на вибух соціальної енергії українців під час Революції Гідності.
«Корупція. Занепад соціального капіталу» - це докорінним чином змінене і доповнене видання першої книги автора про корупцію, яке містить порівняльний аналіз рівня і структури корупції в Україні сьогодні й відразу після революційних подій 2013-2014 рр., огляд стану реформ і розкриває причини відсутності помітного прогресу в боротьбі з цим ганебним явищем. Чого бракує українцям для подолання кризи та побудови успішної держави? Якими є рушійні сили соціального поступу? Корупція розглядається як симптом застарілої хвороби несвободи (духовної, політичної та економічної). Показано дефекти української фасадної демократії, що заважають звільненню від корупції і становлять загрозу майбутньому країни. Книга звертається до трьох сил, покликаних забезпечити соціальний поступ (громадянське суспільство – влада – бізнес), і переконує у важливості їх співпраці на шляху побудови успішної України. Віра Валлє. Корупція. Занепад соціального капіталу. - К.: Видавець Олег Філюк, 2018. – 235 с.  
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/news/books/2018/07/08/165845.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.