Буквоїд

Ігор Павлюк. «Паломник»

27.06.18 07:35 / Буквоїд
Цей роман відомого письменника — про народження і смерть, любов і ненависть, воскресіння і переродження, які кожен має пережити сам.
Хтось шукатиме в цій книзі паралелі із «Паломництвом Чайльд Гарольда» лорда Байрона, хтось, можливо, із «Метаморфозами» Овідія... Але всі паралелі й компаративи тут діло другорядне і смакове. В ліро‐епічний, драматичний наратив тексту «Паломника» інкрустовані поліритмічні «Зміна ритму», «Внутрішній голос»,
«Голос літописця», які органічно симфонізовують подекуди медитативне звучання розмови подорожнього з людьми, із самим собою, із Всевишнім... За межами України книгу Ігоря Павлюка "Паломник" можна придбати на Амазоніhttps://www.amazon.com/Pilgrim-Ukrainian-Ihor…/…/1721843590/ Ігор Павлюк. Паломник: Роман-медитація у віршах. — Київ: Видавництво «ФОП Ретівов Тетяна», 2018. — 224 с.
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/news/poetry/2018/06/27/073502.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.